مانکن مجازی خرید آنلاین را تسهیل می کند
نویسنده خبر : مدیر سایت    
سه شنبه 9 بهمن 1397
    
تعداد بازدید: 288
    
زبان : فارسی
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1397/11/9
منبع : www.mehrnews.com

آمازون حق امتیاز اختراع اپلیکیشینی را برای خرید آنلاین لباس ثبت کرده که با توجه به عکس های سلفی کاربر یک مانکن مجازی از او می سازد و لباس های مختلف را بر تن آن نشان می دهد.

سیستم اعلام حریق-اعلام حریق-اعلام حریق در شیراز-سیستم اعلام حریق در شیراز-اعلام حریق متعارف در شیراز-اعلام حریق آدرس پذیر در شیراز

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تلگراف، خرده فروشی آنلاین آمازون مشغول توسعه یک اپلیکیشن مد است که صنعت خرید آنلاین لباس را دگرگون می کند.

این اپلیکیشن به کاربران اجازه می‌دهد تا لباس های مورد نظر را روی یک مانکن مجازی آزمایش کنند. مانکن مجازی نیز با توجه به تصاویر شبکه های مجازی ابداع می شود.

در همین راستا این شرکت آمریکایی یک حق امتیاز اختراع در انگلیس ثبت کرده تا بر اساس آن با استفاده از عکس های سلفی و تقویم های آنلاین کاربر، لباس های مورد پسند یا استفاده او را پیش بینی کند.

این اپلیکیشن تصاویری که روی موبایل یا کامپیوتر ذخیره شده اند را جستجو می کنند تا یک تصویر واقعیت افزوده از مشتری بسازد که لباس‌های فروشگاه‌های مختلف را به تن می کند. به این ترتیب کابر دیگر نیازی ندارد هنگام خرید به اتاق پرو برود.

طبق اسناد مربوط به حق امتیاز مشتری می تواند با کشیدن انگشت خود روی نمایشگر دستگاهش ، لباسی که بر تن مانکن مجازی دیده می شود  بپسندند یا نپسندند.

این نرم افزار  در حقیقت به عنوان یک کارمند خرید شخصی  برای کاربر عمل می کند  و تصاویری از او را در لباس هایی مختلف نشان می دهد.

دوربین مداربسته در شیراز-دوربین مداربسته-تاسیسات برق و روشنایی در شیراز-ردیاب خودرو در شیراز-ردیابی خودرو در شیراز-gps 

 

از   1   رای
10

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.