سامانه سیپاد
نویسنده : مدیر سایت    
دوشنبه 18 مهر 1401
    
بازدید: 1447
    
زبان : فارسی
    

تعهدنامه متقاضیان نصب دستگاه هوشمند سیپاد

 

1- با نصب دستگاه سیپاد می‌پذیرم که کلیه ضوابط و مقررات این طرح را رعایت کرده و مورد قبول اینجانب می‌باشد.

2- اینجانب به عنوان مالک ناوگان متقاضی نصب دستگاه سیپاد و دارنده پروانه فعالیت حمل و نقل درون شهری و حومه ای آگاهی و علم کامل دارم که در صورت غیرفعال شدن پروانه فعالیت یا عدم اخذ باربرگ، امکان تخصیص سوخت به خودرو اینجانب وجود ندارد.

3- اینجانب به عنوان مالک ناوگان متقاضی نصب دستگاه سیپاد و دارنده پروانه فعالیت حمل و نقل درون شهری و حومه ای متعهد می گردم در صورت رخداد هرگونه حادثه برای دستگاه، در اسرع وقت به نمایندگی های پشتیبان دستگاه مراجعه کرده و نسبت به تعمیر دستگاه اقدام نمایم در غیر این صورت مسئولیت کلیه عواقب احتمالی بر عهده اینجانب می‌باشد.

4- اینجانب به عنوان مالک ناوگان متقاضی نصب دستگاه سیپاد و دارنده پروانه فعالیت حمل و نقل درون شهری و حومه ای آگاهی و علم کامل دارم که هر گونه دست کاری سخت افزاری یا نرم افزاری دستگاه سیپاد و یا جدا کردن آن از خودرو تخلف بوده و کلیه جرایم احتمالی را اعم از غیرفعال شدن دائم یا موقت پروانه فعالیت، کاهش سهمیه سوخت و پرداخت جرایم نقدی برای فعال شدن مجدد دستگاه می‌پذیرم.

5- اینجانب به عنوان مالک ناوگان متقاضی نصب دستگاه سیپاد و دارنده پروانه فعالیت حمل و نقل درون شهری و حومه ای آگاهی علم و کامل دارم که طی مدت تعمیر دستگاه، امکان تخصیص سوخت بر اساس دستگاه سیپاد به خودرو اینجانب وجود ندارد و هیچ گونه اعتراضی به این موضوع نخواهم داشت. در این مدت سهمیه سوخت خودرو اینجانب بر اساس باربرگ های اخذ شده محاسبه می‌گردد.

6- اینجانب به عنوان مالک ناوگان متقاضی نصب دستگاه سیپاد می‌پذیرم که علاوه بر نصب دستگاه سیپاد برای دریافت سهمیه سوخت، باربرگ نیز دریافت نمایم.

 سیپاد در شیراز-نمایندگی سیپاد-سیپاد در استان فارس-نصب دستگاه سیپاد-ثبت نام سیپاد-سیپاد چیست-سیپاد سوخت-جی پی اس گازوئیل-سامانه سیپاد-سامانه تخصیص سوخت بر اساس پیمایش

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
shirane جلال پور مختار     23/7/1401
سلام مشخص هست چقدر در ماه شارژ میشه کارتمون؟
 Manager        23/7/1401
سلام شارژ کارت سوخت بر اساس پیمایش و ثبت باربرگ انجام میشه